در حال بارگزاری...

رستوران چینی در کالیفرنیا : راه اندازی دوربین های مداربسته ویوتک

رستوران جنگ سو جنگ (Jang Su Jang) در میلپیتاس (Milpitas) یک رستوران چینی در کالیفرنیا است. این رستوران غذاهای اصیل چینی و کره ای را با کیفیت بالا و یک منوی متنوع ارائه می دهد. هدف رستوران این است تا خوش ذوق ترین و حساس ترین افراد به مزه غذا را راضی نماید. فکر اصلی مدیران این رستوران تهیه وعده های غذایی خوشمزه ای است که با یک سرویس عالی در یک محیط تمیز، مدرن و مجلل سرو شود. این رستوران چینی در کالیفرنیا با استفاده از تازه ترین محصولات و گوشت هایی با کیفیت عالی خود به خود می بالد. شاید این گزینه اثباتی حقیقی در برتری رستوران جنگ سو جنگ نسبت به سایر رستوران های منطقه باشد.

کارمندان این رستوران تلاش می کنند تا علاوه بر ارائه یک غذای عالی، خدمات برتری در زمینه تامین یک فضای به یادماندنی به مشتریان خود ارائه دهند. مدیریت این رستوران چینی در کالیفرنیا اذعان می کند که ایجاد امنیت نقش اساسی در تامین خواسته های مشتریانش دارد. به منظور دستیابی به این اولویت های امنیتی، مدیریت رستوران اقدام به تعمیر دوربین مداربسته و به روز رسانی سامانه دوربین مداربسته خود نمود. این امر مدیریت رستوران را قادر می ساخت تا ضمن کنترل کارکنان خود، نظارتی تصویری بر کلیه بخش های رستوران و همچنین ورودی ها و خروجی ها داشته باشد.

به کارگیری دوربین ویوتک رستوران چینی در

چالش ها رستوران چینی در میلپیتاس

به کارگیری دوربین ویوتک به عنوان بهترین مارک دوربین مداربسته در رستوران چینی در کالیفرنیا به منظور مدیریت کارهای روزمره، بسیار با اهمیت تلقی می شد. کارهای روزمره شامل مورادی چون:

  • نظارت بر کارکرد کارکنان؛
  • جلوگیری از اختلافات بین مشتریان؛
  • پیشگیری از وارد آمدن آسیب به اموال توسط مشتریان؛
  • پیشگیری از سرقت خودرو؛

و سایر مواردی بود که از نگرانی اصلی مدیریت این رستوران چینی محسوب می شد.

راه حل ها رستوران چینی در

راه حل ها

طی دهه اخیر مدیریت رستوران چینی در کالیفرنیا تلاش داشت تا هیچ نقطه کوری در سالن های غذاخوری و محل پخت غذا وجود نداشته باشد. در عین حال حفاظت از طرح مجلل رستوران نیز برای مدیریت رستوران بسیار قابل توجه بود. بر این اساس سیستم نظارت تصویری به کار گرفته شده در این رستوران از ۱۲ دوربین شبکه ویوتک و یک NVR 16 کانال ND8401 تشکیل شد.

دوربین مدار بسته ویوتک مدل FD816BA-HT

از جمله دوربین های مهم به کار گرفته شده در این رستوران دوربین مدار بسته اسپید دام ویوتک مدل FD816BA-HT بود. FD816BA-HT از این امکان برخوردار است تا تصویری با وضوح ۱۹۲۰×۱۰۸۰ مگاپیکسل و با سرعت ۳۰ فریم در ثانیه ارائه دهد. علاوه بر این دوربین FD816BA-HT ضمن برخورداری از فناوری های WDR و SNV این قابلیت را دارد تا در محیط هایی با کنتراست نور بالا یا نور کم به ثبت تصاویر مشغول باشد. این مدل حرفه ای از انواع دوربین مدار بسته با توجه به برخورداری از فیلتر مادون قرمز با برد حداکثر تا ۳۰ متر، قادر است تا پوشش تصویری دید در شب کاملی را در سالن غذاخوری رستوران تامین نماید.

دوربین مدار بسته FE9191

در ادامه ی نصب دوربین مدار بسته در رستوران چینی در کالیفرنیا، مدل FE9191 از سری دوربین مداربسته فیش آی ویوتک برای پوشش تصویری سالن بزرگ ضیافت در نظر گرفته شد. این نوع دوربین با برخورداری از میدان دید ۳۶۰ درجه، این امکان را به بار می آورد تا هیچ نقطه کوری در گوشه و کنار سالن دور از نظارت باقی نماند. این دوربین مدار بسته ی ۱۲ مگاپیکسلی با بهره گیری از فناوری جدید پانامورف (Panomorph) در صورت نصب بر روی دیوار تصویری ۱۸۰ درجه و در صورت نصب بر روی سقف تصویر ۳۶۰ درجه را با کیفیت عالی تضمین می نماید. FE9191 علاوه بر قابلیت های پیش گفته از فناوری های دید در شب و DWR نیز برخوردار است که ثبت تصاویر در شرایط خاص را تامین می نماید.

رستوران چینی در دوربین مداربسته فیش آی ویوتک

دوربین مداربسته مدل FE8174V

از جمله سایر دستگاه های به کار گرفته شده در آشپزخانه رستوران چینی در کالیفرنیا، دوربین فیش آی مدل FE8174V است. این دوربین از جمله دوربین های مدار بسته ۵ مگاپیکسل ویوتک به شمار می آید.

دوربین تحت شبکه مدل FD8134

در این پروژه سرانجام دوربین مداربسته ویوتک FD8134 به کار گرفته شد. این مدل دوربین در ورودی ها، راهرو ها و محل صندوق نصب گردید. این نوع دوربین از انواع دوربین های مدار بسته ویوتک به صورت خاص برای فضاهای داخلی طراحی شده است که ضمن ثبت تصویر با کیفیت بالا امکان مشاهده بسیاری از جزئیات تصویر را محیا می نماید.

در این رستوران چینی با توجه به سازگاری دوربین های مدار بسته ویوتک نصب شده، از نرم افزار دوربین مدار بسته VAST بهره گرفته شده است. نرم افزار به کاربران این امکان را می دهد تا به صورت مداوم محل مورد نظر را به صورت از راه دور یا اتاق کنترل رصد نمایند.

رستوران چینی در دوربین مداربسته مدل FE8174V

بازخورد مشتری

برایان چونگ (Brian Chung) مدیر رستوران رستوران چینی در کالیفرنیا در رابطه با موفقیت راه اندازی سامانه نظارت تصویری اشاره می کند که: “هنگامی که ما در ابتدا شروع به بهبود سیستم امنیتی خود کردیم، نمایندگی دوربین مداربسته ویوتک را انتخاب کردیم و به طور مداوم تحت تأثیر کیفیت و قابلیت اطمینان قرار آن گرفتیم. ما همچنان با روند تولید تجهیزات جدید ویوتک، به ارتقا تجهیزات خود می پردازیم. غذای خوشمزه و با کیفیت تنها اولویت ما نیست؛ ایمنی نیز برای کار ما موضوعی اساسی است. رفاه حال کارکنان و مشتریان ما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است و به کار ما کمک می کند تا آسان تر پیشرفت کنیم.”

مطالب جدید

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟