در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

Vivotek

دوربین های امنیتی

NVR های ویوتک (Vivotek)

شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است. پس از آن تاریخ، این شرکت به عنوان یکی از برند های معتبر در زمینه امنیت و نظارت های مبتنی بر فن آوری های تصویری شناخته شد. عموم محصولات شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) شامل دوربین های مداربسته تحت شبکه هستند. این محصولات در کشور تایوان تولید می شوند. با توجه به کیفیت مطلوب مواد به کار گرفته شده در تولید این دوربین ها، دوربین های ویوتک (Vivotek) یکی از با دوام ترین دوربین های موجود در بازار به حساب می آیند.

علاوه بر برخورداری از کیفیت عالی، انواع دوربین مدار بسته از گارانتی ۲ تا ۳ ساله نیز برخوردار هستند.
شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) دارای دفاتر فروش و نمایندگانی بسیاری در سراسر جهان است. از آن جمله می توان به دفاتر این شرکت در هلند، مکزیک، کالیفرنیا، دوبی و غیره اشاره نمود. علاوه بر موارد یاد شده برخورداری از استانداردهایی چون TL 9000 ، ISO 9001 ، IECQ QC08000 و iSO 14001 کیفیت این محصول را تضمین می کند.

دوربین های ویوتک (Vivotek)

شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) در سال ۲۰۰۰ تاسیس شده است. پس از آن تاریخ، این شرکت به عنوان یکی از برند های معتبر در زمینه تولید انواع دوربین مدار بسته و تجهیزات امنیتی و نظارت های مبتنی بر فن آوری های تصویری شناخته شد. عموم محصولات شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) شامل دوربین های مداربسته تحت شبکه هستند. این محصولات در کشور تایوان تولید می شوند. با توجه به کیفیت مطلوب مواد به کار گرفته شده در تولید این دوربین ها، دوربین های ویوتک (Vivotek) یکی از با دوام ترین دوربین های موجود در بازار به حساب می آیند. علاوه بر برخورداری از کیفیت عالی، این دوربین ها از گارانتی ۲ تا ۳ ساله نیز برخوردار هستند.

شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) دارای دفاتر فروش و نمایندگانی بسیاری در سراسر جهان است. از آن جمله می توان به دفاتر این شرکت در هلند، مکزیک، کالیفرنیا، دوبی و غیره اشاره نمود.  علاوه بر موارد یاد شده برخورداری از استانداردهایی چون TL 9000 ، ISO 9001 ، IECQ QC08000 و iSO 14001 کیفیت این محصول را تضمین می کند. در این میان شرکت نت پرداز آذر نیز به عنوان نماینده ویوتک در ایران مشغول به فعالیت است.

اینترنت اشیا

در سال های اخیر شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) راه حل های جامع نظارت IP را توسعه داده است. این راه حل ها شامل طیف گسترده ای از دوربین های شبکه، سوئیچ های PoE، ضبط کننده ویدیو شبکه (NVR) و نرم افزار مدیریت ویدئو است. همزمان با گسترش اینترنت اشیا (IoT) و بینایی رایانه ای، شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) در صدد گسترش قابلیت های فناوری تصویری و صوتی در این حوزه است. همچنین این شرکت به ارتقا قابلیت های نرم افزاری و سخت افزاری در بخش تحقیق و توسعه (R&D) می پردازد.

در این رابطه ویوتک همکاری های بین المللی بسیاری را تدارک دیده است. این هم افزایی در توسعه فردی و جمعی در راستای دستیابی به سطح فن آوری پیشرفته و ادغام این فن آوری ها است.اینترنت اشیا- دوربین های ویوتک (Vivotek)

 

حضور ویوتک (Vivotek) در عرصه اکوسیستم صنعتی جهان

شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) در TWSE  ثبت شده و عرضه اولیه سهام خود را در سال ۲۰۰۶ آغاز نموده است. از آن زمان، این شرکت به طور پیوسته بودجه های بخش تحقیق و توسعه (R&D) خود را افزایش داده است. همچنین ایجاد دفاتر و شرکت های تابعه در ایالات متحده (کالیفرنیا)، اروپا (هلند)، هند (دهلی) ، خاورمیانه (دبی)، آمریکای لاتین (مکزیک) و ژاپن (توکیو) به ترتیب در سال های ۲۰۰۸، ۲۰۱۳، ۲۰۱۴، ۲۰۱۵، ۲۰۱۶، ۲۰۱۷ از جمله استراتژی های عملکرد بین المللی این شرکت بوده است. VIVOTEK برای تحقق بخشیدن به یک استراتژی جهانی، به مشتریان خود گوش فرا می دهد، به شراکت های دیرینه خود ارج می نهد و آرزو می کند تا یک اکوسیستم صنعتی صحیح ایجاد کند.

در حال حاضر این شرکت با ایجاد بیش از ۱۸۳ توزیع کننده مجاز در بیش از ۱۱۶ کشور برای ایجاد یک شبکه جامع جهانی همکاری کرده است. این شرکت همچنین آکادمی VIVOTEK Warriors را راه اندازی نموده و دوره های آموزشی در جهت تقویت دانش حرفه ای را ارائه می دهد.حضور ویوتک (Vivotek) در عرصه اکوسیستم صنعتی جهان

 

صداقت، مراقبت، نوآوری و پاسخگویی

شرکت تولید کننده دوربین های ویوتک (Vivotek) با دریافت جوایز مختلف بین المللی، مدام راه حل های با کیفیت، ابتکاری و پیشرو در صنعت را راه اندازی کرده است. علاوه بر این، این شرکت تلاش می کند با انجام تعهدات خود در قبال مصرف کنندگان و شرکای خود و همچنین اهداف خاص خود، مسئولیت پذیری را حفظ کند.  VIVOTEK با تکیه بر شایستگی های اصلی خود Taiwan Campus Donation Campaign را در سال ۲۰۱۵ ترتیب داد. این کمپین در راستای کمک به مدارس برای جایگزینی تجهیزات قدیمی و ایجاد شبکه های امنیتی مؤثر تشکیل شده است. بدین ترتیب VIVOTEK همچنین گامی در مسئولیت های اجتماعی خود نیز برداشته است.

دوربین های ویوتک (Vivotek)

جهت دریافت لیست قیمت همکار دوربین مداربسته با واحد فروش تماس حاصل نمایید. یا اینکه جهت دریافت لیست قیمت همکار دوربین مداربسته ، در زیر همین صفحه از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

محصولات جدید ویوتک (Vivotek)

AE-23E-v2

AE-23E-v2

FD9165-HT-A

FD9165-HT-A

دوربین های ویوتک با قابلیت فناوری SNV

دوربین های ویوتک با قابلیت فناوری SNV

FD9187-HT-A

FD9187-HT-A

FD9365-EHTV-A

FD9365-EHTV-A

محصولات و انواع دوربین مدار بسته ویوتک

دوربین مداربسته فیش آی ویوتک

دوربین مداربسته فیش آی ویوتک

دوربین های حرارتی مداربسته ویوتک

دوربین های حرارتی مداربسته ویوتک

دوربین های ویوتک با قابلیت فناوری مادون قرمز هوشمند

دوربین های ویوتک با قابلیت فناوری مادون قرمز هوشمند

نرم افزار وَست

نرم افزار وَست

NVR های ویوتک

NVR های جدید ویوتک

دوربین مداربسته مولتی سنسور ویوتک

دوربین مداربسته مولتی سنسور ویوتک

دوربین های بولت ویوتک

دوربین های بولت ویوتک

دوربین باکس ویوتک

دوربین مداربسته باکس ویوتک

دوربین مدار بسته دام ویوتک

دوربین مدار بسته دام ویوتک

دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟