در حال بارگزاری...

SD9364-EHL ویووتک (Vivotek)

یکی از جدیدترین تولیدات عرصه صنعت دوربین های مدار بسته SD9364-EHL ویووتک (Vivotek) است. این نوع دوربین از نوع دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک (Dome Camera) می باشد. SD9364-EHL ویووتک (Vivotek) به صورت تخصصی به منظور تقویت سیستم های امنیتی و نظارتی برای مناطقی طراحی شده است که از نور کافی برخوردار نیستند. این نوع دوربین ها مجهز به منبع نوری ۱۵۰ میلی متری مادون قرمز (Infrared (IR)) و زوم اپتیکال با قدرت ۳۰ برابر است، که امکان تصویر برداری فوق العاده قدرتمند را در شرایط چالش بر انگیز میسر می سازد.

SD9364-EHL ویووتک (Vivotek) همچنین از فن آوری نور مادون قرمز هوشمند (Smart IR II technology) و منبع نورهای مادون قرمز چند زاویه (Vari-Angle IR) بهره می برد. دوربین های مادون قرمز چند زاویه این امکان را فراهم می سازند تا نور از زوایای متفاوتی بتابد. این خصوصیت توانسته است پوشش گسترده ای برای میدان دید (Field of View (FoV)) فراهم آورده و نور مادون قرمز را به صورت یکنواخت توزیع نماید.

علاوه بر موارد یاد شده SD9364-EHL ویووتک (Vivotek) از قابیلت کنترل چرخش در جهات مختلف (Pan Tilt Zoom Camera (PTZ)) نیز برخور دار است. همچنین استاندارد کد گذاری ویدئویی پر بازده (High Efficiency Video Coding) H.265 در این دوربین اعمال شده است. این دوربین ها در ترکیب با فن آوری Smart Stream II به کاربر این امکان را می دهند که با صرفه جویی در۸۰ درصد پهنای باند، نتیجه ای قابل مقایسه با H.264 دست یابند.

SD9364-EHL ویووتک (Vivotek) در ترکیب منبع نوری مادون قرمز با:

  • کدگذاری ویدئویی پربازده ۲۶۵
  • وضوح تصویری ۱۰۸۰ HD
  • طیف گسترده ی پویا (Wide Dynamic Range (WDR))
  • مادون قرمز چند زاویه (Vari-Angle IR)

این مدل از دوربین مدار بسته ویووتک به صورت ۲۴ ساعته قادر ضبط تصاویر با کیفیت عالی است.

دروبین مدار بسته مدل SD9364-EHL ویووتک (Vivotek)

 مشخصه های فیزیکی  SD9364-EHL

علاوه مزیت های فنی، SD9364-EHL ویووتک (Vivotek) مطابق دستور العمل عمل های انجمن ملی تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی (NEMA) در برابر باران، گرد و غبار و فرسایش از سیستم های تقویت قابل توجهی استفاده نموده است.

مقاوت این نوع دوربین در برابر حرارت در بازه ۵۰ تا ۵۵ درجه سانتیگراد اعلام شده است. همچنین گفته می شود که این نوع دوربین در خشن ترین حوزه های آب و هوایی سلامت خود را حفظ خواهد کرد. این مزییت ها منجز شده است که SD9364-EHL به طور وسیعی در فضای باز و محوطه هایی چون بنادر، بزرگراه ها، حوزه های شهری، به کار گرفته شود. به مانند سایر دوربین های شبانه روزی ویووتک (Vivotek)، این مدل از دوربین به منظور ارائه تصویری شفاف از یک فیلتر مادون قرمز قابل جابجایی برخوردار است.

قابلیت تشخیص صدا، همزمان با تغییر نور محیطی، هوشمندی ویژه ای در این محصول ویووتک (Vivotek) است که بر کارآمدی آن افزوده است. برخورداری از یک حافظه جانبی SD/SDHC/SDXC با ظرفیت حداکثر ۶۰ فریم بر ثانیه و کفیت Full HD 1080P کار کردی ویژه به آن بخشیده است. گفته می شود که هیج مدل دوربینی در شرایط فضای باز قابلیت رقابت با عملکرد این مدل ویووتک (Vivotek) را ندارد.

مطالب جدید

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟