در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

Helukabel

تجهیزات پسیو هلوکیبل

هلوکیبل لوگو

شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) یک تولید کننده و عرضه کننده کابل، سیم و لوازم جانبی در آلمان است. نمونه محصولات تولیدی این شرکت در حدود ۳۳۰۰۰ نوع، شامل: کابل ها و سیستم های اتصال (Connectivity Systems) صنعتی پیشرفته و زیرساخت است. این طیف گسترده از محصولات و توزیع قابل توجه آن در ۵۵ نمایندگی رسمی در ۳۶ کشور جهان و من جمله ایران، شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) را به یکی از معتبر ترین تولید کنند گان جهان تبدیل کرده است.

پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel)

شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) یک تولید کننده و عرضه کننده کابل، سیم و لوازم جانبی در آلمان است. نمونه محصولات تولیدی این شرکت در حدود ۳۳۰۰۰ نوع، شامل: کابل ها و سیستم های اتصال (Connectivity Systems) صنعتی پیشرفته و زیرساخت است. این طیف گسترده از محصولات و توزیع قابل توجه آن در ۵۵ نمایندگی رسمی در ۳۶ کشور جهان و من جمله ایران، شرکت هلوکیبل (Helukabel) را به یکی از معتبر ترین تولید کنند گان جهان تبدیل کرده است.

شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel)

شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) با توجه به استانداردها و گواهینامه های بین المللی متعدد، محصولات با کیفیتی را به مشتریان خود ارائه می دهد. بر اساس گزارش های منتشر شده در وبسایت رسمی هلوکیبل، کلیه محصولات این شرکت به طور مرتب در مراکز آزمایش و صدور گواهینامه تحت آزمایش های تخصصی قرار می گیرند. در سال ۲۰۰۸ شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) از جمله اولین شرکت هایی بود که موفق به اخذ گواهینامه ISO 9001 گردید. همچنین گفتنی است که این شرکت از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۴ نیز موفق به دریافت گواهینامه های DIN EN ISO 14001 و DIN EN ISO 50001 شده بود.

شرکت تولید کننده محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) با برخورداری از سیستم مجهز و پیشرفته لجستیکی توانسته است تولیدات خود را در سطح کیفی بین المللی ارتقا داده و به سادگی در سراسر جهان توزیع نماید.پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel)

سایت تولیدی هلوکیبل (Helukabel)

مرکز اصلی تولید محصولات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) در آلمان قرار دارد. این مرکز که از دو خط تولید تشکیل شده سالانه در حدود ۱٫۵ میلیون کیلومتر کابل تولید می شود (این مقدار تولید کابل ۷۷ برابر محیط کره زمین است). در این مرکز بیش از ۳۰۰ نفر ضمن برخورداری از تخصص تولید کابل مشغول به فعالیت هستند. علاوه بر مرکز اصلی تولید محصولات هلوکیبل (Helukabel) در آلمان، این مجموعه از یک سایت تولیدی دیگر در شهر تایکانگ چین (Taicang در نزدیکی شانگهای) نیز برخودار است. این سایت تولیدی در محدوده ای به وسعت ۷۰۰۰ متر مربع به منظور تامین نیاز کابل و سیم در بازار آسیا در نظر گرفته شده است.

پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel)

مرکز تحقیق و توسعه هلوکیبل (Helukabel)

دیدگاه اصلی شرکت هوکیبل بر مبنای نیاز مشتریان آن بوده و سعی این شرکت بر آن بوده تا بتواند نیاز های اساسی مشتریان خود را تامین نماید. بر اساس تحقیقات صورت گرفته توسط محققین مرکز تحقیق و توسعه هلوکیبل، گفته می شود که مشتریان انتظار دارند تا محصولات شرکت در برابر فشارهای شیمیایی، الکتریکی و مکانیکی، شعاع خمشی کوچک، تعدد چرخه خمشی و سایر موارد مقاومت بسیار بالایی داشته باشد. از این رو مرکز تحقیق و توسعه تجهیزات پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel) به منظور تامین نیاز مشتریان خود وارد عرصه تحقیقات وسیعی شده است تا بتواند نیاز مشتریان خود را به طور کامل برآورده نماید.

پسیو شبکه هلوکیبل (Helukabel)

محصولات جدید هلوکیبل (Helukabel)

LAN Cable HELUKAT® ۳۰۰ U/UTP 4x2xAWG 24/1 FRNC

LAN Cable HELUKAT® 300 U/UTP 4x2xAWG 24/1 FRNC

LAN Cable HELUKAT® ۳۰۰ U/UTP 4x2xAWG 24/7 FRNC

LAN Cable HELUKAT® 300 U/UTP 4x2xAWG 24/7 FRNC

LAN Cable HELUKAT® ۳۰۰A U/UTP 4x2xAWG 24/1 PE

LAN Cable HELUKAT® 300A U/UTP 4x2xAWG 24/1 PE

LAN Cable HELUKAT® ۶۰۰ S/FTP 4x2xAWG23/1 FNRC

LAN Cable HELUKAT® 600 S/FTP 4x2xAWG23/1 FNRC

Fibre Optic Cable Industry acc. DIN VDE 0888

Fibre Optic Cable Industry acc. DIN VDE 0888

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟