در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

Brand-Rex

تجهیزات پسیو برندرکس

محل اصلی شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) که در انگلیس واقع شده است. عموم محصولات این شرکت شامل تجهیزات پسیو (Passive) مورد استفاده در شبکه ها (گرفته از نوری و یا مسی) شامل: پریز ها، پچ پنل ها، انواع کابل ها، پچ کوردها و سایر اتصالات است. دو نوع کابل مسی Cat5e معروف به  GigaPlus و Cat6 معروف به Cat6Plus از جمله محصولاتی هستند در بین متخصصین ایرانی بسیار شناخته شده هستند. گفته می شود که سطح کیفیت تولیدات این مجموعه در حدی مطلوب است که اگر یک شبکه بر مبنای استاندارد های بین المللی و توسط کارکنان مورد تایید این شرکت برپا گردد، گارانتی ۲۵ ساله محصولات به آن تعلق خواهد یافت.

پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex)

محل اصلی شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) که در انگلیس واقع شده است. عموم محصولات این شرکت شامل تجهیزات پسیو (Passive) مورد استفاده در شبکه ها (گرفته از نوری و یا مسی) شامل: پریز ها، پچ پنل ها، انواع کابل ها، پچ کوردها و سایر اتصالات است. دو نوع کابل مسی Cat5e معروف به  GigaPlus و Cat6 معروف به Cat6Plus از جمله محصولاتی هستند در بین متخصصین ایرانی بسیار شناخته شده هستند.

گفته می شود که سطح کیفیت تولیدات شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) در حدی مطلوب است که اگر یک شبکه بر مبنای استاندارد های بین المللی و توسط کارکنان مورد تایید این شرکت برپا گردد، گارانتی ۲۵ ساله محصولات به آن تعلق خواهد یافت. از جمله دیگر محصولات شرکت تولید کننده پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) می توان به Blolite اشاره نمود که با استفاده از فن آوری Blown Fiber استفاده از گونه های مختلف فیبر را بر مبنای نیاز ها ممکن می سازد.پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex)

 

کابل های مسی و تجهیزات جانبی

کابل های شبکه Cat7

از جمله دیگر محصولات پر مخاطب شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) می توان به کابل های شبکه Cat7 اشاره نمود. این نوع کابل ها که به صورت چهار زوج به هم بافته هستد، با مقاومتی برابر با ۱۰۰ اُهم در رسته ی S/FTP که از یک لایه شیلد مشترک بر روی تمامی زوج ها برخوردار است، ارائه شده است. همچنین این محصول از یک لایه فویل بر روی زوج سیم ها برخوردار است که در محیط های نویزدار به صورت بسیار کار آمد عمل می کند.

روکش روی این نوع کابل ها به رنگ بنفش- باخاصیت LSZH (Low Smoke Zero Halogen)- است که در شرایط بروز آتشسوزی هرگز موجب انتشار گازهای سمی نمی شود. با توجه به قابلیت های این نوع کابل، گفته می شود که کاربرد آن در مراکز داده و اموری که نیاز به سرعت زیاد و پهنای باند بالا دارند، منجر به نتایج قابل توجهی می شود.

کابل های شبکه Cat7

کابل های شبکه Cat6

دیگر محصولات شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) کابل های شبکه Cat6 هستند. این نوع کابل ها نیز به صورت چهار زوج به هم بافته، با مقاومتی برابر با ۱۰۰ اُهم در رسته ی S/FTP که از یک لایه شیلد مشترک بر روی تمامی زوج ها برخوردار است، ارائه شده اند. همچنین در این نوع محصول نیز یک لایه فویل بر روی زوج سیم ها استفاده شده که در محیط های نویزدار به صورت بسیار کار آمد عمل می کند. روکش روی این نوع کابل ها به مانند کابل های Cat7 به رنگ بنفش- با خاصیت LSZH (Low Smoke Zero Halogen)- است که در شرایط بروز آتشسوزی هرگز موجب انتشار گازهای سمی نمی شود.

کابل شبکه  Cat5e

محصول دیگر شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) کابل های شبکه Cat5e هستند. این نوع کابل ها نیز به صورت چهار زوج به هم بافته، با مقاومتی برابر با ۱۰۰ اُهم در رسته ی U/UTP ارائه شده اند. روکش روی این نوع کابل ها به مانند کابل های Cat7 و Cat6 به رنگ بنفش با خاصیت LSZH (Low Smoke Zero Halogen)- است که در شرایط بروز آتشسوزی هرگز موجب انتشار گازهای سمی نمی شود.

از جمله سایر تجهیزات جانبی تولید شده توسط شرکت تولید کننده تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) به موارد زیر نیز می توان اشاره نمود:

  • آرایش دهنده پچ کوردها
  • پچ پنل تلفنی
  • شاتر ها

 

تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex)

محصولات فیبر نوری

محصولات فیبر نوری در میان تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex) از معروفیت خاصی برخوردار هستند. از جمله این محصولات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کابل های فیبر نوری؛
  • پچ کورد های فیبر نوری؛
  • پیگتل های فیبر نوری؛
  • پچ پنل های فیبر نوری؛
  • آداپتورهای فیبر نوری؛

تجهیزات پسیو شبکه برندرکس (Brand-Rex)

فیلم ۲

کیفیت محصولات برندرکس

کیفیت بالای محصولات Brandrex به حدی است که اگر شبکه ای بر اساس استانداردهای جهانی کابل کشی ساخت یافته و با استفاده از تجهیزات این کمپانی و توسط نصب کنندگان مورد تایید آن نصب گردد.، از ۲۵ سال گارانتی این کمپانی برخوردار خواهد بود.

کابلهای ویژه در کارخانه Brandrex دارای کاربردهای خاص در صنایع هوافضا، راه آهن، دفاعی دریایی، خودروسازی، کاربردهای صنعتی می باشد.

در کنار محصولاتی هم‌چون پچ‌کوردهای مسی مخصوص Blade Serverها و یا پچ‌پنل‌های ماجولار زاویه‌دار و یا پچ‌پنل‌های ماجولار با پورت‌های یک در میان بالا و پایین که علاوه بر این که محصولاتی در رده ۱۰G می‌باشند. در مرکز داده نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، تعدادی از محصولات کمپانی برندرکس به صورت ویژه برای استفاده در مرکز داده طراحی شده است.

یکی از این محصولات، کابل‌های مسی سبک، کم حجم و نازک ۱۰G موسوم به Zone Cable‌ میی باشد. این کابل‌ها، با وجود آن که ( CAT6A (Augmented CAT6 هستند.، دارای قطری معادل ۵٫۴ میلیمتر می باشند.

سیستم نوری از پیش آماده شده موسوم به MT Connect نیز از دیگر محصولات مهم برای مراکز داده می باشد. در این سیستم، کلیه‌ی اتصالات نوری، از پیش انجام پذیرفته است. و در نتیجه بدون نیاز به عملیات نصب کانکتور یا اسپلایسینگ در محل با یک سناریوی از پیش تعریف شده‌ ضمن حفظ کیفیت،‌ نصبی و آسان، صورت می‌پذیرد.

استانداردها

کابل های فیبر نوری برندرکس مناسب برای محیط های بیرونی ، درون ساختمان و یا کاربردهای. دو منظوره با روکش های LSZH و پلی اتیلن بر اساس نوع کاربرد طراحی شده است. این کابل ها در انواع مختلف  Steel Armored, Glass Yarn Armored و Tight Buffered می توانند دارای خواص ضد جوندگی و مقاومت بالا در برابر دمای محیط و نفوذ آب برای محیط های بیرونی و یا خواص انعطاف پذیری و عدم تولید گازهای هالوژنه و دود سمی برای محیط های درون ساختمانی گردند.

این فیبرها در دو نوع مالتی مود ( OM1,OM2.OM3,OM4 ) و سینگل مود ( OS1,OS2 ) و با تعداد کورهای ۲تا ۲۴ در یک تیوپ و بالاتر از آن  به صورت مالتی تیوپ  و بر اساس استانداردهای لازم بین المللی تولید میشوند.

محصولات جدید برندرکس (Brand-Rex)

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟