در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

VAST

نرم افزار وَست

نرم افزار وَست (VAST) یک نرم افزار حرفه ای مدیریت ویدئو های دوربین های نظارتی است. شرکت ویوتک در طراحی این نرم افزار هدف اصلی خود را تولید نرم افزاری برای مدیریت کلیه محصولات نظارتی قرار داده است.

نرم افزار وَست (VAST)

نرم افزار وَست (VAST) یک نرم افزار حرفه ای نرم افزار مدیریت تصاویر دوربین های نظارتی است. شرکت ویوتک در طراحی این نرم افزار هدف اصلی خود را تولید نرم افزاری برای مدیریت کلیه محصولات نظارتی قرار داده است. در حالت کلی این نرم افزار اموری مانند: ادغام رمز گذاری های H.265، پشتیبانی از صدها دوربین نظارتی، ذخیره، پخش و مدیریت آن ها را بر عهده دارد.

نرم افزار وَست (VAST)

نرم افزار وَست (VAST) به صورت کامل با دوربین های شبکه VIVOTEK ادغام می شود تا گسترده ترین راه حل ها و برنامه های کاربردی در زمینه نظارت تصویری را ارائه دهد. ذخیره سازی بدون وقفه فیلم، تولید تصاویر پانورمای ۳۶۰ درجه بدون شکاف در تصاویر و یکپارچه سازی فوق العاده دقیق، پیگیری و تعقیب سوژه ها، شناسایی و شمارش افراد از نکات برجسته نرم افزار VAST به شمار می آید. علاوه بر این نرم افزار با استفاده از یک سرور قدرتمند که چندین نرم افزار روی آن وجود دارد، به عنوان یک ماشین مجازی به پشتیبانی سیستم می پردازد. همچنین این نرم افزار به صورت کنترل از راه دور ساختار های خدمات مشتریان برای برنامه های مختلف در زمینه های خرده فروشی، مسکونی و صنعتی را نیز ارائه می دهد.

نرم افزار وَست (VAST)

عملکرد های بارز نرم افزار وَست (VAST)

نظارت بر پخش زنده ۱۲۸ کانال با مانیتور دوگانه (Dual Monitors)

پخش همزمان ۱۶ کانال

پشتیبانی از سیستم ویدئوئی دیواری ” VAST Matrix” برای نمایش های نامحدود زنده

کنترل خودکار اندازه به هنگام نمایش زنده برای کاهش حجم بارگزاری در صفحه نمایش  (Live-Client / Matrix)

مدیریت هوشمند هشدار ها

مدیریت کلی دستگاه از طریق نقشه الکترونیکی مصور

پشتیبانی چند جانبه Fisheye Dewarp

دسترسی به اینترنت از طریق اینترنت اکسپلورر

ادغام دایرکتوری فعال ویندوز

نرم افزار وَست (VAST)

فهرست پشتیبانی نرم افزار VAST

عملکرد های بارز نرم افزار وَست (VAST)

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟