در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

Axxon

نرم افزار آکسون (Axxon)

نرم افزار آکسون

نرم افزار آکسون (Axxon)

نرم افزار آکسون (Axxon) یک نرم افزار مدیریت تصاویر سیستم های نظارتی است که توسط شرکت آکسون سافت (Axxon Soft) تولید شده است. این شرکت دراای ۳۸ دفتر  در سراسر دنیا بوده و دفتر اصلی آن در مسکو واقع شده است. محصولات این شرکت در ایران نیز مورد توجه واقع شده و از مخاطبان زیادی برخوردار است. نرم افزار آکسون (Axxon) در دو سری آکسون نکست و آکسون اینتلکت ارائه می شود که مشخصات آنها در ادامه توصیف می گردد.

آکسون نکست (Axxon Next)

سری نکست نرم افزار چهارمین نسخه نرم افزاری هوشمند است که به صورت Open Platform ارائه شده است.  این نرم افزار برای مدیریت سیستم های نظارتی تولید شده است. این نرم افزار از قابلیت پشتیبانی بیش از ده هزار نوع دوربین تحت شبکه (IP Camera) و دستگاه های ذخیره ساز DVR و NVR برخوردار است. قابلیت های منحصر به فرد این نرم افزار موجب شده است تا نرم افزار Axxon مخاطبان زیادی کسب نمایید. از جمله این قابلیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. عدم محدودیت در تعداد دوربین، کاربر و سرور؛
  2. امکان پشتیبانی از دوربین های آنالوگ؛
  3. برخورداری از تحلیلگر های رایگان؛
  4. پشتیبانی از نقشه های گوگل؛
  5. امکان شمارش افراد در محدوده های مشخص؛
  6. تعقیب سوژه های در حال حرکت به وسیله دوربین های ثابت با استفاده از بزرگ نمایی دیجیتالی؛
  7. پشتیبانی از لنز های دوربین ۳۶۰ درجه؛
  8. مدیریت و طبقه بندی هشدار ها؛
  9. امکان گزارش گیری از وضعیت تجهیزات مرتبط (مانند: سرورها و دوربین ها) ؛
  10. قابلیت پشتیبانی از فن آوری ۲۶۵؛

علاوه بر موارد اشاره شده، ویژگی های قابل توجه دیگری در نرم افزار Axxon سری نکست تعبیه شده است که بر محبوبیت آن می افزاید. از جمله این قابلیت ها شناسایی چهره و قابلیت جستجو تصویر در بایگانی تصاویر است.

شناسایی چهره و قابلیت جستجوی تصویر در بایگانی تصاویر

سری نکست نرم افزار آکسون (Axxon) با برخورداری از قابلیت شناسایی چهره و قابلیت جستجوی تصویر در بایگانی تصاویر این امکان را برای کاربر به وجود می آورد تا با استفاده از تصاویر موجود در بایگانی شخصت مورد نظر را در تصاویر دوربین ها مورد جستجو قرار دهد. از این رو در صورتی که تصویر مورد نظر در تصاویر دوربین ها شناسایی گردد، سیستم به صورت خودکار هشدار هایی را اعلام می نماید.

شناسایی چهره و قابلیت جستجوی تصویر در بایگانی تصاویر

امکان تولید نقشه های کنش گرا (Interactive 3D Map)

با استفاده از قابلیت Interactive 3D Map نرم افزار آکسون (Axxon) این امکان به وجود می آید تا ضمن قرار گیری دوربین ها در محیط سه بُعدی، موقعیت مکانی دوربین ها ثبت گردد. علاوه بر این امکان مشاهده تصاویر زنده بر روی این نقشه نیز  میسر خواهد بود.

امکان تولید نقشه های کنش گرا (Interactive 3D Map)

جستجوی لحظه ای (Moment Quest)

Moment Quest نرم افزار آکسون (Axxon)، این امکان را به وجود می آورد تا کاربر بر اساس آیتم های ویژه ای، در بایگانی تصاویر، اقدام به جستجو لحظه ای نماید. این آیتم های ویژه شامل مواردی مانند: رنگ، ناحیه، چهره افراد، فنس مجازی، عبور از خط فرضی، تجمع افراد، گشت و گذار در محیطه های از پیش تعیین شده و دیگر موارد است. علاوه بر این این قابلیت وجود دارد تا برخی از ویژگی ها ترکیب شده و نتایج به صورت ترکیبی مشاهده شوند.

جستجوی لحظه ای (Moment Quest)

امکان پیگیری و تعقیب با استفاده از Tag & Track Pro

Tag & Track Pro در نرم افزار آکسون (Axxon) این امکان را به وجود می آورد تا کاربر با گزینش آیتم حرکت در دوربین های ثابت، دوربین های PTZ ضمن به کارگیری بزرگ نمایی سوژه مورد نظر پیگیری و تعقیب نمایند. در صورت مشخص نمودن محل دقیق و زاویه قرارگیری دوربین ها بر روی نقشه ها، خروج سوژه از منطقه دید یک دوربین می تواند توسط سایر دوربین ها ردیابی گردد.

آکسون اینتلکت (Axxon Intellect)

Axxon Intellect یک پلتفرم نرم افزار آکسون (Axxon) برای مدیریت اطلاعات مربوط به امنیت فیزیکی (PSIM) فوق العاده پیشرفته است که با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدیویی هوشمند، اتصال IP جهانی و قابلیت های اتوماسیون مبتنی بر رویداد ها در یک محیط واحد، ترکیب شده است.

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟