در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER
دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک یکی از قدرتمند ترین انواع دوربین مدار بسته به منظور کنترل آمد و شد و ارزیابی شرایط است. غالبا این نوع دوربین مداربسته با عناوینی چون دوربین مداربسته چرخشی، دوربین مداربسته گردان و دوربین مداربسته PTZ (Pan–Tilt–Zoom) شناخته می شود. این نوع از دوربین های مدار بسته از نظر شکل تقریبا شبیه دوربین مدار بسته دام هستند. اما تفاوت اصلی این نوع دوربین ها با دوربین های مداربسته دام در امکان چرخش آن هاست. بر این اساس این نوع از دوربین های مداربسته نسبت به دوربین های مداربسته دام پیشرفته تر هستند. شاید بتوان این نوع دوربین مدار بسته را بهترین دوربین مدار بسته نیز تلقی نمود.

ویژگی های اصلی اسپید دام ویوتک

در مورد ویژگی های اصلی دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک می توان اشاره نمود که قابلیت گردش دوربین و بزرگنمایی به وسیله تغییر فاصله کانونی لنز دوربین (Optical Zoom) ویژگی اصلی آن محسوب می شود. این ویژگی موجب شده است تا این نوع از دوربین های مداربسته جزء دوربین های تخصصی و حرفه ای به حساب آیند.

در حالت کلی گردش دوربین مداربسته اسپید دام در راستای افقی و عمودی است. شایان ذکر است که این نوع از انواع دوربین های مداربسته در گردش افقی خود عاری از محدودیت هستند. همچنین عموما گردش دوربین مداربسته اسپید دام موجب می شود که این نوع از انواع دوربین های مداربسته نسبت به سایر دوربین ها محدوده ی وسیع تری را تحت پوشش نظارت تصویری قرار دهند. در این نوع از دوربین های مداربسته قابلیت تغییر فاصله کانونی لنز دوربین (Optical Zoom) این امکان را به بار می آورد تا به هنگام بزرگنمایی سوژه های مورد نظر، از کیفیت تصویر کاسته نشود. بعلاوه، این قابلیت (Optical Zoom) در دوربین مداربسته اسپید دام موجب می شود تا سوژه از فاصله های زیاد نیز با جزئیات زیاد قابل مشاهده باشد.

عموما ضریب تغییر فاصله کانونی لنز دوربین (Optical Zoom) با علامت X نمایش داده می شود. بر این اساس در صورتی که در ویژگی های این نوع از انواع دوربین های مداربسته به ۳X اشاره شده باشد، به این مفهوم خواهد بود که دوربین می تواند حداکثر تا ۳ برابر میزان اندازه حقیقی به تصویر بزرگنمایی ببخشد.

ویژگی های اصلی دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

موارد به کارگیری دوربین مداربسته اسپید دام

به کارگیری دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک در فضاهایی که از وسعت زیادی برخوردار هستند بسیار رایج است. دلیل این به کارگیری برخورداری از قابلیت تغییر فاصله کانونی لنز دوربین (Optical Zoom) است. این قابلیت موجب می شود تا دوربین بتواند سوژه های مورد نظر در فاصله های دور را نیز شناسایی نماید.  دیگر قابلیت دوربین مداربسته اسپید دام امکان برنامه ریزی آن است. در برنامه ریزی این دوربین ها دستورات مد نظر در بخش پیش تنظیم (Preset) پیکر بندی می شود تا دوربین در موارد مورد نیاز اقدام به ثبت تصویر نماید. با توجه به قابلیت های پیش گفته ( گردش در راستای عمودی و افقی و …) این نوع از دوربین ها در بسیاری از محل ها چون: تاسیسات صنعتی، معدن ها، موسسات تجاری، مسیر های تردد اتومبیل ها از جمله تقاطع ها و بزرگراه ها کاربرد زیادی دارند.

از جمله دیگر مزایای دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک می توان به امکان ردیابی خودکار سوژه ها اشاره نمود. ردیابی خودکار به این ترتیب است که دوربین اسپید دام سوژه را بر مبنای شاخصه هایی شناسایی نموده و آن را در حوزه گسترده ای از دید خود تعقیب می کند. همین قابلیت موجب محبوبیت دوربین مداربسته اسپید دام نسبت به سایر انواع دوربین های مدار بسته شده است.

موارد به کارگیری دوربین مداربسته اسپید دام

سایر برتری های دوربین اسپید دام ویوتک

در برخی از مدل های دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک پوشش شیشه ای بر روی دوربین موجب می شود تا فعالیت دوربین به هنگام ثبت تصویر ناشناخته باقی بماند. علاوه بر این، برخورداری از قابلیت WDR از جمله دیگر مزایای این نوع از دوربین های مداربسته ویوتک است. برخورداری از ویژگی WDR موجب می شود تا دوربین در شرایط نوری با کنتراست شدید نیز بتواند تصاویر مطلوبی تهیه نماید. همچنین مزیت دوربین های اسپید دام ویوتک در کنترل از راه دور آن موجب شده است مخاطبان زیادی را به خود اختصاص دهد. بدین ترتیب کاربر قادر است تا با استفاده از نرم افزارهای رایانه ای یا برنامه های نصب شده بر روی تلفن های همراه تنظیماتی چون: بزرگنمایی، تغییر زاویه دید دوربین و … را اعمال نماید.

گذشته از تمامی موارد یاد شده، برخورداری از فناوری های هوشمند کلیدی ترین برتری این دسته از دوربین های مداربسته به حساب می آید. با بهره گیری از این برتری کاربران قادر هستند تا دوربین را به نحوی تنظیم نمایند که به محض وقوع شرایطی چون: ورود افراد یا خودرو به محیطی خاص دوربین اقدام به تصویر نماید. این قابلیت علاوه بر ثبت هدفمند تصاویر به میزان قابل توجهی فضای اشغال شده در هارد دیسک را کاهش می دهد.

سایر برتری های دوربین اسپید دام ویوتک

قابلیت دید در شب دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک

دوربین مداربسته اسپید دام ویوتک از قابلیت دید در شب بالایی برخوردار است. این قابلیت ها به تفکیک برای هر یک از مدل های فهرست شده در زیر، در برگه توصیفات محصول (Datasheet) منتشر شده در سایت نمایندگی دوربین مداربسته ویوتک اشاره شده است. گفتنی است که در برخی مدل های جدیدی که روانه بازار شده است، دید در شب دوربین حتی تا مسافت ۱ کیلومتر نیز نتایج مطلوبی را ارائه می دهد.

در خرید دوربین مدار بسته مشورت با کارشناسان ما می تواند راهگشای بسیاری از مشکلات شما باشد.

دوربین اسپید دام ویوتک SD9374-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9374-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9366-EH-V2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9366-EH-V2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9366-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9366-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9364-EH-v2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9364-EH-v2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9364-EHL-v2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9364-EHL-v2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9362-EH-v2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9362-EH-v2

دوربین اسپید دام ویوتک SD9362-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9362-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9361-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9361-EHL

دوربین اسپید دام ویوتک SD9161-H

دوربین اسپید دام ویوتک SD9161-H

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟