در حال بارگزاری...

دوربین مداربسته مایلسایت کابل هلوکیبل دوربین مداربسته اکسیس

نمایندگی دوربین های مدار بسته

NVR های بوش

NVR های ویوتک (Vivotek)

دوربین های مدار بسته مایلسایت

تجهیزات پسیو کی دی تی

دوربین های نظارتی

امروزه سیستم های نظارت تصویری از دوربین های نظارتی ثابت فاصله زیادی گرفته اند. این فناوری اکنون به عنوان رایانه های مینیاتوری عمل می کند و ویژگی هایی از قبیل سنسور حرکت و نوتیفیکیشن های موبایل را به صورت خودکار ارائه می دهد. همچنین روش های جدیدتر و کارآمدتری برای مدیریت و ذخیره ضبط وجود دارد که به صاحبان مشاغل امکان دسترسی آسان به فیلم های گذشته را می دهد.

دوربین های نظارتی

اکنون صاحبان مشاغل کوچک به سیستم ها و دوربین های نظارتی بسیار قدرتمند و با قیمت های نسبتاً مناسب دسترسی دارند. بسته به نوع سیستم، تعداد دوربین، اندازه ساختمان و سایر عوامل دیگر، یک سیستم نظارت تصویری از ملزومات محیط های اداری وکسب و کار به شمار می آید.

دو نوع دوربین های نظارتی وجود دارد که می توانند به سیستم نظارت تصویری متصل شوند:

  • دوربین مداربسته پروتکل اینترنت (IP)؛
  • دوربین مداربسته آنالوگ سنتی.

دوربین های IP تکرار مدرن دوربین های آنالوگ هستند.

دوربین های IP بسیار قدرتمندتر از دوربین های آنالوگ هستند. این دوربین ها معمولاً تصاویر ۱MP تا ۵MP (مگا پیکسل) ارائه می دهند. این امر باعث می شود کیفیت تصویر بسیار واضح و شفاف به ویژه در مقایسه با فیلم های آنالوگ باشد.

بینایی رایانه ای

 

مزایای دوربین های تحت شبکه (IP)

دوربین های IP از ویژگی های خاصی برخوردار هستند که در سایر دوربین های نظارتی ارائه نمی شود. از جمله این مزاای می توان به تجزیه و تحلیل ویدیویی اشاره نمود. این مزیت در صورتی می تواند به کار گرفته شود که حرکت در حوزه دید دوربین، باعث به وجود آمدن اعلان هایی شده و به تبع آن موجب ضبط خودکار تصویر شود. این امر به ویژه هنگامی مفید است که دوربین در محل بسته قرار گرفته و در صورت حرکت شخص در داخل ساختمان هشدار داده شود. در این زمینه کاربر می تواند سیستم را پیکربندی نموده و اعلان هایی را مستقیماً به تلفن هوشمند خود، همراه با فیلم های ضبط شده از رویداد، ارسال نماید.  همچنین دوربین های IP می توانند با محافظت از رمز عبور به یک شبکه Wi-Fi نیز متصل شوند.

در میان دوربین های نظارتی، دوربین های IP با ضبط کننده های ویدیوی شبکه (NVR) سازگار هستند. این امکان چندین مزیت دیگر نسبت به ضبط کننده های ویدیوی دیجیتال قدیمی (DVR) را پوشش می دهد ارائه می دهند. به طور خلاصه، NVR ها فیلم با کیفیت بالاتری را ضبط می کنند و به سیستم ها اجازه می دهند خیلی راحت تر از DVR بزرگنمایی تصاویر صورت پذیرد. برای مطالعه بیشتر در این خصوص به پیوند زیر مراجعه نمایید.

نمایندگی دوربین های مدار بسته

NVR های بوش

NVR های ویوتک (Vivotek)

دوربین های مدار بسته مایلسایت

تجهیزات پسیو کی دی تی

عناوین اصلی فعالیت‌های شرکت

اجرا و طراحی

زیر ساخت شبکه‌های مخابراتی

toptenreviews wireless earbuds www.slotsups.com/

(MAN.WAN,LAN)

مشاور و مجری

پروژه‎ها و طرح‎های انفورماتیکی

اجرا و طراحی

مراکز داده و سیستم‌های ذخیره‌سازی اطلاعات

مبتنی بر محیط‌های شبکه

فروش و راه‌اندازی

انواع سرورهای پیشرفته

 جهت کاربردهای سازمانی

فروش، طراحی و پیاده سازی

دوربین‌های مدار بسته

و تلفن‌های تحت شبکه

مشاوره، طراحی و پیاده سازی

شبکه‌های اختصاصی

و  سیستم های امنیت شبکه

بر اساس علوم تخصصی

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟