در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

Milesight

دوربین های نظارتی

دوربین های مدار بسته مایلسایت

شرکت مایلسایت (Milesight) تولید کننده دوربین های مدار بسته مایلسایت و تجهیزات مرتبط با سامانه های نظارت تصویری است. این شرکت در سال ۲۰۱۱ در زمینه تولید و طراحی تجهیزات نظارت تصویری و امنیتی آغاز به کار نمود. اغلب محصولات این شرکت در رابطه با فن آوری دوربین های NVR (Network Video Recorder) تولید می شود.

مایلسایت (Milesight) ضمن برخورداری از ۱۶۰ نفر پرسنل اصلی، محصولات و خدمات خود را به بیش از ۸۰ کشور جهان ارائه می دهد. گفته می شود که نظارت بر شعب این شرکت در دفاتری که در کشورهای آمریکا، چین، تایوان و کره واقع شده اند، صورت می گیرد. اما مرکز اصلی تحقیق و توسعه (Research and Development (R&D, R+D)) مایلسایت (Milesight) در کشور چین واقع شده است.

شبکه مدیریت تخصصی شرکت تولید کننده ی دوربین های مدار بسته مایلسایت، ضمن رعایت حقوق مشتری بستر ارزشمندی برای کارکنان خود به وجود آورده است. بر این اساس بازار محصولات این شرکت توانسته است که در مناطقی چون اروپا، آمریکا، آسیا، اقیانویسه و خاورمیانه توسعه یابد. مایلسایت با تاکید بر کیفیت ظاهری و باطنی محصولات خود، یکی از پیشروان صنعت تولید دوربین های مدار بسته در جهان محسوب می شود.

دوربین های مدار بسته مایلسایت (Milesight

شرکت مایلسایت (Milesight) تولید کننده دوربین های مدار بسته مایلسایت و تجهیزات مرتبط با سامانه های نظارت تصویری است. این شرکت در سال ۲۰۱۱ در زمینه تولید و طراحی تجهیزات نظارت تصویری و امنیتی آغاز به کار نمود. اغلب محصولات این شرکت در رابطه با فن آوری دوربین های NVR (Network Video Recorder) تولید می شود.

مایلسایت (Milesight) ضمن برخورداری از ۱۶۰ نفر پرسنل اصلی، محصولات و خدمات خود را به بیش از ۸۰ کشور جهان ارائه می دهد. گفته می شود که نظارت بر شعب این شرکت در دفاتری که در کشورهای آمریکا، چین، تایوان و کره واقع شده اند، صورت می گیرد. اما مرکز اصلی تحقیق و توسعه (Research and Development (R&D, R+D)) مایلسایت (Milesight) در کشور چین واقع شده است.

شبکه مدیریت تخصصی شرکت تولید کننده ی دوربین های مدار بسته مایلسایت، ضمن رعایت حقوق مشتری بستر ارزشمندی برای کارکنان خود به وجود آورده است. بر این اساس بازار محصولات این شرکت توانسته است که در مناطقی چون اروپا، آمریکا، آسیا، اقیانویسه و خاورمیانه توسعه یابد. مایلسایت با تاکید بر کیفیت ظاهری و باطنی محصولات خود، یکی از پیشروان صنعت تولید دوربین های مدار بسته در جهان محسوب می شود.

مجموعه مایلسایت ضمن تعهد به اصول مشتری مداری، شبکه ای گسترده مبنی بر اعتماد بین نمایندگان خود ایجاد کرده است. بر این اساس است که خدمات پشتیبانی مایلسایت از جمله نقاط قوت این مجموعه محسوب می شود. بدین ترتیب مایلسایت به مشتریان خود این اطمینان را می دهد که آن ها با یک مجموعه معتمد وارد همکاری شده اند.

دوربین های مدار بسته مایلسایت (Milesight)

گسترش تحقیق و توسعه

هسته مرکزی شرکت تولید کننده محصولات مایلسایت تاکید جدی بر ارتقا ظرفیت تحقیق و توسعه خود دارد. از این رو ارتقا در بخش تحقیق و توسعه (R&D) منجر به پیشرفت دانش تخصصی شده و پیرو آن تولید محصولات نوآورانه بسیاری را در بر داشته است. تکیه و تاکید بر دانش تخصصی در زمینه تولید محصولات نظارتی و امنیتی همواره عامل اصلی تامین نیاز های مشتریان شرکت مایلسایت بوده است.

مایل سایت (Milesight) راهکار های متنوعی را در حوزه نظارت تصویری مبتنی بر شبکه تامین کرده است. در این میان تنوع خط تولید محصولات از جمله ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه تولید کننده دوربین های مدار بسته تلقی می شود. از این رو گستره ی محصولات مجموعه مایلسایت در حوزه دوربین های تحت شبکه (Network Video Recorder)، نرم افزار های مدیریت نظارت بر تصاویر و سایر حوزه ها به خوبی توانسته است نامی مطمئن در بازار تلقی شود. کلیه این شاخصه موجب شده اند تا مایلسایت در میان تمامی محصولات مشابه، به یکی از اصلی ترین منتخبین بازار تبدیل شود.

فهرست قیمت دوربین های مایلسایت

عموما برای دوربین های مدار بسته مایلسایت فهرست محصولات به همراه قیمت آن ها ارائه می شود. بدین ترتیب خریداران می توانند با مقایسه مشخصات محصولات و قیمت های مربوطه، به آسانی محصولات مد نظر خود را انتخاب نمایند. اما امروزه با توجه به مشکلات به وجود آمده در حوزه نوسانات بازار، فهرست قیمت ها عموما بر اساس درخواست مشتری و مشخصات طرح های مورد نیاز، در اختیار وی قرار می گیرد.

دوربین های مدار بسته مایلسایت از تنوع بسیاری برخوردار هستند. از این رو نوع کارکرد و کیفیت آن ها تعیین کننده قیمت این محصولات خواهد بود. با این وجود، مجموع محصولات مایلسایت با وجود برخورداری از کفیتی مطلوب، قیمتی مناسب دارند. در صورتی که قصد خرید محصولات مایلسایت را دارید، می توانید با مراجعه به بخش مربوط به محصولات مایلسایت، محصول مورد نظر را انتخاب نموده و از بخش فروش اقدام به استعلام قیمت نمایید.

دوربین های پلاک خوان مایلسایت

دوربین های پلاک خوان مایلسایت یکی از پر طرفدارترین محصولات شرکت تولید کننده دوربین های مدار بسته مایل سایت هستند. از این رو شرکت مایلسایت به طور فوق العاده تخصصی و جداگانه به این مبحث پرداخته است. این دوربین ها عموما به دوربین های LPR (License Plate capture Cameras) معروف هستند. دوربین های پلاک خوان مایلسایت در دو نوع ساچمه ای (Bullet) جعبه ای (Box) تولید می شوند. از جمله مدل های مختلف این نوع دوربین ها می توان به مدل های زیر اشاره نمود:

  • LPR H.265+ Mini Bullet Network Camera
  • LPR H.265+ Vandal-proof Motorized Mini Bullet Network Camera
  • LPR H.265+ Motorized Pro Bullet Network Camera
  • LPR 12X H.265+ AF Motorized Pro Bullet Network Camera
  • LPR H.265+ ABF Pro Box Network Camera
  • LPR 12X H.265+ Mini PTZ Bullet Network Camera

انواع دوربین های پلاک خوان مایلسایت عموما حسب فضای کاری و نوع کاربرد آن مورد استفاده قرار می گیرند. در این میان دوربین های ساچمه ای (Bullet) از لنز موتور دار برخوردار هستند. همچنین در این نوع دوربین ها امکان دید و ضبط تصویر در تاریکی مطلق و فشرده سازی تصویر (Video Compression) H265+ نیز تعبیه شده است.

نرم افزار دوربین های مدار بسته مایلسایت

تمامی دوربین های مدار بسته و به ویژه دوربین های مدار بسته مایلسایت به منظور نظارت و کنترل بهتر نیازمند نرم افزار های کامل و به روز هستند. از این رو شرکت مایلسایت در این خصوص نرم افزارهایی با قابلیت بالا به نام Milesight VMS و Milesight CMS را تولید کرده است. علاوه بر این کاربران می توانند به منظور تنظیم هر چه کار آماد تر دوربین های مدار بسته مایل سایت نرم افزار  Milesight Smart Tools را نیز استفاده نمایند.

دوربین های مدار بسته مایلسایت انتخابی هوشمندانه

گفته می شود که۵۰% کارمندان در دفتر مایلسایت در بخش تحقیق و توسعه فعال هستند. علاوه بر این ۱۵% سود این شرکت نیز در همین بخش (تحقیق و توسعه) سرمایه گذاری می شود. از این رو به سادگی می توان حدس زد که مایلسایت از یک تیم قدرتمند تحقیق و توسعه برخوردار است.

از سوی دیگر برخورداری از خط تولید قدرتمند -که خطای تولید آن در حدود ۰٫۷۱ % برآور شده است- نشان از توانمندی بی نظیر مایلسایت (Milesight) دارد. این مجموعه با برخورداری از استاندارهایی چون ISO9001، CE، FCC، LVD، RoHS قطعا می تواند انتخابی مطمئن در میان محصولات مشابه به شمار آید. علاوه بر موارد یاد شده، هدایت صحیح مشتریان در امر انتخاب محصولات نشانگر اعتقاد به مشتری مداری این مجموعه است.

شرکت مایلسایت معتقد است که جزییات از اهمیت به سزایی برخوردار هستند. این جزییات هستند که موجب نو آوری می شوند. توجه به همین جزییات است که موجب ارتقا سطح اعتماد مشتریان می شود. از این رو، پس از توجه به جزییات و کسب برتری، می بایست این برتری حفظ گردد.

دوربین های مدار بسته مایلسایت (Milesight)

کیفیت همه جانبه در دوربین های مدار بسته مایلسایت

کنترل کیفیت در شرکت تولید کننده دوربین های مدار بسته مایلسایت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این شرکت در تولیدات و خدمات خود از هیچ تلاشی دریغ نمی کند. هدف اصلی مایلسایت این است که بتواند محصولات خود را از طریق رضایت مشتریان به سراسر جهان صادر نماید. این رضایت علاوه بر کیفیت همچنان در گرو مقرون به صرفه بودن محصولات نیز خواهد بود. مقایسه دوربین های مدار بسته مایلسایت با سایر برند های شناخته شده در جهان شاید امری غیر قابل توجیه باشد. اما با قطعیت می توان گفت که این برند جوان با تلاش و پشتکار توانسته است در رقابت با رند های قدیمی جهان ظاهر شود. قیمت مقرون به صرفه و کیفیت قابل توجه محصولات مایلسایت ویژگی اصلی محصولات این شرکت است که موجب شده است این مجموعه در میان سایر رقبا سر بلند ظاهر شود.

جهت دریافت لیست قیمت دوربین مایلسایت با واحد فروش تماس حاصل نمایید. یا اینکه جهت دریافت قیمت دوربین مداربسته مایل سایت ، در زیر همین صفحه از طریق واتس اپ با همکاران ما در ارتباط باشید.

محصولات جدید مایلسایت (Milesight)

MS-C2963-PB

MS-C2963-PB

MS-C2961-EB

MS-C2961-EB

MS-C5373-PB

MS-C5373-PB

FD9187-HT-A

MS-C5373-PB

MS-C5373-PB/V 5MP

MS-C5373-PB/V 5MP

محصولات و انواع دوربین مدار بسته مایلسایت

دوربین مداربسته مایلسایت مینی

دوربین مداربسته مایلسایت مینی

دوربین مداربسته مایلسایت حرفه ای

دوربین مداربسته مایلسایت حرفه ای

دوربین مداربسته مایلسایت سری PTZ

دوربین مداربسته مایلسایت سری PTZ

دوربین مداربسته مایلسایت سری پانارومیک

دوربین مداربسته مایلسایت سری پانارومیک

دوربین مداربسته پلاک خوان مایلسایت

https://netpardazco.com/?page_id=16535&preview=true

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟