در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

Promise

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)

شرکت تولید کننده تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise) معتقد است که “وقتی صحبت از راه حل های ذخیره سازی می شود، داشتن کالای متناسب با نیازهای خاص کاربر برای موفقیت مهم است.” بر این اساس است که این شرکت طیف وسیعی از محصولات را در این زمینه ارائه داده است. این محصولات در سری های زیر تولید و پخش می شوند.

پرامیس (Promise)

سری محصولات VTrak

سری  VTrak که در مدل های D5000، E5000، J5000، FLASHARRA ارائه شده است. این سری از تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise) در مواردی که مشاهده، ویرایش، پیگیری در رسانه های غنی (Rich Media) مورد نیاز باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)-سری محصولات VTrak

سری محصولات Vess

سری Vess در مدل های R3000، A8020، J3000، A7000،A6000، A3120،A6120-SERIES، A2330، A3340، تولید و پخش شده اند. . این سری از تجهیزات ذخیره سازی عموما برای ذخیره سازی فیلم های دوربین های آی پی (IP camera) در نظرگرفته شده است. این نوع از تجهیزات ذخیره سازی از قابلیت پشتیبانی بیش از صد دوربین برخوردار هستند.

تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)- سری محصولات Vess

سری محصولات Pegasus

سری Pegasus از جمله تجهیزات ذخیره سازی است که صرفا برای دستگاه های شرکت اپل (Apple) تولید شده است. شرکت پرامیس این محصول را برای مدل های:

  • Mac Pro – PROMISE Pegasus R4i RAID Storage MPX Module
  • Pegasus J2i

در نظر گرفته که از ظرفیت ذخیره سازی ۳۲ ترابایت برخوردار است. این محصول فعلا از طریق شرکت اپل توزیع می شود؛ ولی به زودی وارد بازار های جهانی نیز خواهد شد.

Apollo Cloud

Apollo Cloud از جمله محصولاتی است که شرکت رامیس (Promise) به منظور ذخیره سازی ابری (Cloud storage) تولید کرده است. Apollo Cloud به شما این امکان را می دهد که از چندین دستگاه و چندین سیستم عامل، محتوای خود را به اشتراک بگذارید، پشتیبان تهیه کرده و همگام سازی کنید.تجهیزات ذخیره سازی پرامیس (Promise)- Apollo Cloud

محصولات پرامیس (Promise)

VTrak E5000 Series

VTrak E5000 Series

Vess A8020

Vess A8020

SANLink3 N1

SANLink3 N1

Pegasus3 Series

Pegasus3 Series

Apollo Cloud

Apollo Cloud

EN / PR
Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟