در حال بارگزاری...

مجری دیتاسنترهای حرفه‌ای در سطح ایران

DATA CENTER

BOSCH

دوربین های امنیتی

NVR های بوش

کارخانه بوش (Bosch) آلمان یکی از قدیمی ترین تولید کنندگان تجهیزات الکریکی در جهان به شمار می آید. این مجموعه در سال ۱۸۶۶ توسط رابرت بوش (Robert Bosch) بنیان نهاده شد. در آغاز بوش قطعات الکریکی خودرو، لوازم سوخت رسانی، استارتر و غیر را تولید می نمود. اما پس از رشد فن آوری این مجموعه نیز تغییرات بنیادی در تولیدات خود به وجود آورد. در این بین یکی از کارآمدترین تولیدات شرکت بوش دوربین های نظارتی (دوربین های مدار بسته) محسوب می شوند. فعالیت بوش در این حوزه از سال ۲۰۰۱ با عنوان Bosch Security آغاز شد. این مجموعه در سال ۲۰۰۸ با تمرکز بر تولید دوربین های IP (دوربین های تحت شبکه) مراکز تولید دیگری در سایر نقاط جهان ایجاد نمود. من جمله این مراکز تولیدی می توان به کارخانجات Bosch Security در کشور های آلمان، پرتغال، چین، آمریکا و مکزیک اشاره نمود.

بخش های مختلف سیستم های امنیتی بوش (Bosch)

سیستم های امنیتی و دوربین های مدار بسته بوش (Bosch) مارک های مختلفی را شامل می شود. این مارک ها متناسب با نیازهای بازار طراحی شده اند و محصولات و خدمات آن ها نیز برای بهبود کیفیت زندگی طراحی شده است.

برای اطلاعات بیشتر برند های زیر معرفی می شوند.

Dynacord

Dynacord

Electro-Voice

Electro-Voice

RTS

RTS

TELEX

TELEX

همکاری های بین المللی بوش (Bosch)

بوش به عنوان شریک فروش و بازاریابی انحصاری Sony Video Security در کلیه بازارها به جز ژاپن مشغول به فعالیت است. علاوه بر این، بوش و سونی در توسعه فنی راه حل های امنیتی فیلم نیز همکاری می کنند.

 

 

همکاری های بوش و سونی

 

سیستم های ویدیویی بوش (Bosch)

بوش (Bosch) طیف کاملی از نوآوری ها و راه حل های امنیتی فیلم که فراتر از نیازهای امنیتی امروز را ارائه می دهد. بوش در این زمینه معتقد است که از این پس داده های ها می بایست قابلیت تفسیر داشته باشند. توانایی تفسیر داده های ویدیویی به طور مستقیم در منبع، به طور قابل ملاحظه ای از سطح امنیت را ارتقا خواهد بخشید.

به کارگیری توان بالقوه از تصاویر دوربین های مدار بسته

در دوربین های مدار بسته بوش (Bosch) توجه اصلی به این است که داده های ویدئویی به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرند. با وجود حجم عظیمی از داده های ویدئویی جمع آوری شده، آمارها نشانگر این است که تنها ۱۰٪ از داده ها مورد استفاده قرار می گیرند. سوال اینجاست که چرا ما فقط از چنین تعداد محدودی داده استفاده می کنیم؟ از این رو بوش با ارتقا سطح تکنولوژی خود قصد دارد از توان بالقوه تصاویر دوربین های مدار بسته به طور کامل استفاده نماید.

با استفاده از تجزیه و تحلیل ویدئویی استاندارد، کاربران دوربین های مدار بسته بوش قادر هستند تا مستقیماً اطلاعات را در منبع تفسیر کنند. این موضوع در تصمیم گیری های تجاری تاسیر بسزایی دارد. این اطلاعات در حوزه های کاهش هزینه ها و صورتحساب ها، شناسایی الگوهای رفتاری مشتریان و غیره بسیار کارآمد هستند.

بالاترین کیفیت تصویر

توجه به کیفیت تصاویر دوربین های مدار بسته از جمله مواردی است مورد انتقاد بسیاری از کاربران واقع می شود. تصور کنید که یک دوربین امنیتی فاقد وضوح کافی باشد، از این رو شناخت جزئیات یک عمل مجرمانه غیر ممکن خواهد بود. از این رو در دوربین های مدار بسته بوش (Bosch) بالاترین کیفیت ممکن با وضوح حداکثر ۴K HD قابل بهره برداری است.  علاوه بر این فن آوری starlight نیز در این دوربین ها برای محیط های کم نور در نظر گرفته شده است.

مدیریت Bitrate هوشمند

گفته می شود که بهترین سیستم های امنیتی با عملکردهایی در حوزه های مدیریت داده همراه هستند. در این زمینه در دوربین های مدار بسته بوش (Bosch) یکی از طلایه داران مدیریت داده محسوب می شود. مدیریت صحیح داده های ویدئویی در این محصولات موجب شده است تا هزینه های نگهداری داده ها در منابع ذخیره سازی به طور قابل توجهی کاهش یابد.مدیریت بیت ریت تصاویر

امنیت داده ها

امنیت داده های نظارتی به همان اندازه ی افراد و محلهایی که مورد حفاظت قرار می گیرند، مهم هستند. برای مثال تصور کنید که شبکه دوربین های امنیتی توسط هکر ها مورد تعرض واقع شود. در این صورت، علاوه بر بروز خطر برای افراد و محل ها در آن لحظه، سایر داده ها نیز در معرض خطر واقع می شوند.

امنیت داده ها

دوربین های هوشمند بوش

محصولات جدید بوش (Bosch)

NBE-4502-AL Bullet

NBE-4502-AL Bullet

FCS-8000-VFD-B

FLEXIDOME IP indoor 5000i

FLEXIDOME IP indoor 5000i

DINION IP dynamic 7000 HD

DINION IP dynamic 7000 HD

FLEXIDOME IP dynamic 7000 VR

Open chat
1
سلام میتونم کمکتون کنم؟