q
مهندسی شبکه وفناوری اطلاعات
وایرلس - نت پرداز آذر
357891
rtl,page-template-default,page,page-id-357891,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.4,vc_responsive

وایرلس

وایرلس

تکنولوژی وایرلس با استفاده از انتقال داده ها توسط امواج رادیویی،. در ساده ترین صورت به تجهیزات سخت افزاری امکان می دهد تا بدون استفاده از بسترهای فیزیکی همچون سیم و کابل، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. امروزه از شبکه های بیسیم در ابعاد متفاوت و با اهداف مختلف استفاده می شود و با پیشرفت پروتکل های امنیتی و افزایش پهنای باند آنها به سرعت جای شبکه های بیسیم را میگیرند.

در شبکه های بیسیم از امواج رادیو فرکانسی، پرتوهای مادون قرمز و یا لیزر جهت انتقال اطلاعات استفاده می شود. استفاده از تجهیزات رادیویی و روترهای Wireless امری مهم در راه اندازی شبکه های بیسیم تلقی می شود.

وایرلس

 

محصولات بیسیم میموسا به منظور ایجاد لینکهای راه دور با سرعت انتقال بالای دیتا طراحی و تولید گردیده است. عموماً هرجا هدف حذف ارتباط فیبر نوری به ذهن خطور می‌کند، میموسا جایگزین بی سیم مناسبی قلمداد می‌شود.
عمده ویژگی‌های محصولات بیسیم میموسا عبارتند از:
– امکان استفاده از کانال های مجزا برای ارسال در هر یک از دو جهت لینک (TDMA-FD)
– پایین ترین قیمت به ازای هر مگابایت ظرفیت لینک وایرلس
– اولین و تنها لینک وایرلس مجهز به MIMO 4×4
– رابط کاربر و راه اندازی آسان
 
شرکت نت پرداز اذر ارائه دهنده تجهیزات حرفه ای وایرلس در ایران