q
مهندسی شبکه وفناوری اطلاعات
تجهیزات Brandrex - نت پرداز آذر
brandrex,برندرکس,passive,پسیو,شبکه,network
351555
rtl,page,page-id-351555,page-template-default,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_with_content,width_370,woocommerce_installed,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.11.2.1,vc_responsive

تجهیزات Brandrex

brandrex logo

دانلود کاتالوگ جامع 2017 Brandrex

کیفیت بالای محصولات Brandrex به حدی است که اگر شبکه ای بر اساس استانداردهای جهانی کابل کشی ساخت یافته و با استفاده از تجهیزات این کمپانی و توسط نصب کنندگان مورد تایید آن نصب گردد، از 25 سال گارانتی این کمپانی برخوردار خواهد بود.

کابلهای ویژه در کارخانه Brandrex دارای کاربردهای خاص در صنایع هوافضا، راه آهن، دفاعی دریایی، خودروسازی، کاربردهای صنعتی می باشد.

در كنار محصولاتی هم‌چون پچ‌كوردهای مسی مخصوص Blade Serverها و يا پچ‌پنل‌هاي ماجولار زاويه‌دار و يا پچ‌پنل‌هاي ماجولار با پورت‌هاي يك در ميان بالا و پايين كه علاوه بر اين كه محصولاتي در رده 10G مي‌باشند، در مركز داده نيز مورد استفاده قرار مي‌گيرند، تعدادي از محصولات كمپاني برندركس به صورت ويژه براي استفاده در مركز داده طراحي شده است.

يكی از اين محصولات، كابل‌های مسی سبك، كم حجم و نازك 10G موسوم به Zone Cable‌ ميی باشد. اين كابل‌ها، با وجود آن که ( CAT6A (Augmented CAT6 هستند، دارای قطری معادل 5.4 ميليمتر ميی باشند.

سيستم نوری از پيش آماده شده موسوم به MT Connect نيز از ديگر محصولات مهم براي مراكز داده ميی باشد. در اين سيستم، كليه‌ی اتصالات نوری، از پيش انجام پذيرفته است و در نتيجه بدون نياز به عمليات نصب كانكتور يا اسپلايسينگ در محل با يك سناريوی از پيش تعريف شده‌ ضمن حفظ كيفيت،‌ نصبی و آسان، صورت مي‌پذيرد.

brandrex sftp

brandrex fftp

brandrex-utp

 

 

 

 

 

 

 

 

کابل های فیبر نوری برندرکس مناسب برای محیط های بیرونی ، درون ساختمان و یا کاربردهای دو منظوره با روکش های LSZH و پلی اتیلن بر اساس نوع کاربرد طراحی شده است .  این کابل ها در انواع مختلف     Steel Armored, Glass Yarn Armored و Tight Buffered می توانند دارای خواص ضد جوندگی و مقاومت بالا در برابر دمای محیط و نفوذ آب برای محیط های بیرونی و یا خواص انعطاف پذیری و عدم تولید گازهای هالوژنه و دود سمی برای محیط های درون ساختمانی گردند.

 این فیبرها در دو نوع مالتی مود ( OM1,OM2.OM3,OM4 ) و سینگل مود ( OS1,OS2 ) و با تعداد کورهای 2تا 24 در یک تیوپ و بالاتر از آن  به صورت مالتی تیوپ  و بر اساس استانداردهای لازم بین المللی تولید میشوند.

optical patch cableoptical premises (2)